Restauracja U Góralki

Nasza restauracja położona jest w górnej części Murzasichla na ul. Sądelskiej 112 F ok 50 m nad skrzyżowaniem z ul. Budzową. Oddalona od drogi ok 100m gwarantuje to przepięknie widoki na całą panoramę Tatr, bo cóż może być przyjemniejszego niż pyszny regionalny posiłek z takimi widokami.

Naszą specjalnością jak przystało na restaurację regionalną są dania typowo góralskie. Będąc w tym regionie koniecznie trzeba spróbować specjałów tutejszej kuchni aby w pełni poczuć ten region.

Udogodnienia jakie oferujemy to wejście do restauracji z poziomu 0, a co za tym idzie nie ma żadnych schodów, jest to wręcz idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dodatkowym atutem jest osobne miejsce dla matek karmiących, a także miejsce zapewniające prywatność dla naszych najmniejszych gości którzy czasem potrzebują pomocy swoich mam. Ponadto na poziomie 0 znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych - tak aby zapewnić każdemu z gości maksimum komfortu aby miło i bez stresu można było spędzić czas w naszej restauracji

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty również w zakresie noclegów